Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi Mudanyayı Dolandırdı. Ankara'da Yakalandı.

Mudanyayı Dolandırdı. Ankara'da Yakalandı.

E-posta Yazdır PDF

Sait Göktaş Ankara da yakalanarak Mudanyaya getirildi.

Mudanya Halitpaşa Caddesinde cep telefonu ve kontör satışı yapan Sinan Göktaş’ın (39) dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla aralarında aile fertlerinin ve kamu görevlilerinin bulunduğu 25 kişinin şikâyeti üzerine harekete geçen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 21 Kasım’dan bu yana kayıp Göktaş’ı Ankara’da yakalayarak Mudanya’ya getirdi.


Aralarında eşi Tülay G. ve eşinin ailesinden 3, kamu görevlileri, iş ortakları ve esnafların bulunduğu 25 kişinin kendilerinin dolandırdığı şikâyetinden yola çıkan emniyet güçleri Sinan Göktaş’ın daha önceden çeşitli il ve ilçelerde 8 dolandırıcılık suçundan sabıkası olup Sinan Göktaş isminin de sahte olduğunu tespit etti.

Asıl isminin Sait Göktaş olarak belirlenmesinden sonra harekete geçen emniyet yaptığı araştırmalarda, 2008 yılından bu yana aile fertleri ve aynı cadde üzerindeki esnaflar ile kamu görevlilerinin güvenlerini kazanıp para akışını sağlayıp 21 Kasım tarihinden itibaren mağdurların kendisini aramaları ve telefona çıkmaması üzerine emniyete müracaat edip dolandırıldıkları şikâyetinde bulundukları belirtildi.

25 kişiyi yaklaşık 700 bin lira dolandırdığı ancak daha birçok mağdurun olduğu tahmin edilip onların da ortaya çıkmasıyla bu meblağın artacağı tahmin edilip, Göktaş’ın 2 kişiye sahte isimle senet verdiği diğerlerine ise eşim rahatsız, icrada ucuza ev var ve çok miktarda ucuz kontür var onu alalım deyip yüklü miktarlarda para aldığı iddia edildi.

Ankara’da bir evde yakalandıktan sonra ifadesi alınan Sait Göktaş ifadesinin ardından mahkemeye sevk edildi.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 23 Aralık 2009 17:17 )  

Yorumlar  

 
-2 #1 Ziyaretçi 11-12-2009 21:40
acaba deniz fenerinin mudanya şube başkanı falanmıydı ??? :))
 
 
+1 #2 Ziyaretçi 13-02-2010 22:41
şeref ve haysiyetten yoksun bu kişinin adalet tarafından hak ettiği şekilde ve ağırlıkta cezalandırılmas ını temenni ederim .. bu dünyanın öbür tarafıda var ,umarım yüce Rabbim canı yananların duasınıda kabul eder. .....
 
 
-6 #3 Ziyaretçi 21-05-2011 06:47
haberin kalkmasını istiyorum sizin ailenizde yada bizim ailemizde böyle birşey olsa sizin canınız yanmazmı ?
 
 
+5 #4 Ziyaretçi 22-08-2011 11:28
dolandıran aldıparaları afiyetle yedi hiç bir ceza da almadı. dolandırılan dolandırıldıyla kaldı. yani yapanın elinde kaldı.türkiyede adalet böle işliyor. üstelik mağdur numarası yapan eşi le birlikte paraları yiyorlar. güya eşi ve alesini dolandırmış numarası yaparak suçu üzerine alıyot.nasıl olsa sabıkalı. böylece eşi temiz kalıyor. olan parasını kaptırana. allah bildiği gibi yapsın diyorum. tatlı talı yiyen acı acı çıkarır.
 
 
+4 #5 5 24-05-2013 12:58
aynen öyle profosyonel eşide bu işlerin içinde ankarada şu an canlar yakmaya devam ediyor telefonu bile açık umurunda değil adamın hain insan insanlıktan nasibini almamış yazıklar olsun eşide bu işin içinde
 
 
+3 #6 Ankara 14-08-2013 14:15
O adamın allah belasını versin. İnşallah en yakınlarından bulur cezasını. Allah sana öyle bir dert versinki ailen de sen de dünyada cehennemi yaşa!! Çocuğumun hakkını çocuğuna yediremesin inşallah!! Onu bulup yargılamayan adalete de yazıklar olsun.
 
 
+4 #7 sinanınamcasınınoğlu 01-06-2014 15:21
bu adam benim amcamın oğlu denizin yok ama dümeninçok ankarağğğ amcaoğlu sanada selam olsun parayı iyi biyere kömeydin bari GURURUMUZSUN HEYT BE KOÇUMA KİM TUTAR SENİ HELE Bİ ÇIK SENLEDAHA NELER YAPACAZ İNŞ O PARALAR DURUYOSA
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU