Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi HYP'nin Kalbi Mudanya'da Atıyor.

HYP'nin Kalbi Mudanya'da Atıyor.

E-posta Yazdır PDF

Soldan HYP Mudanya İlçe Başkanı Ömür Tantekin Genel Başkan Ragıp Önder Günay Ali Öner Bursa İl Başkanı

Halkın Yükselişi Partisi (HYP) 4. olaganüstü Kurultayını 22 Kasım 2009 tarihinde tüm illerden gelen kurultay delegelerinin yoğun katılımıyla Ankara'da gerçekleştirdi. Siyasete ara verme kararı alan Prof.Dr Yaşar Nuri Öztürk'e kurultay delegelerinin tümünün oylarıyla onursal başkanlık ünvanı verildi.

Yeni Genel Başkanını arayan HYP yaptığı oyalama sonucunda genel başkanlığa Bursalı İşadamı Ragıp Önder Günay'ı getirdi. Mudanya İlçe örgütünden HYP'ye kayıtlı olan ve Mudanya Siteler Mahallesi'nde ikamet eden Ragıp Önder Günay Halkın Yükselişi Partisi'nin genel başkanı oldu.

Başarılı bir işadamı ve deneyimli bir siyasetçi olan Ragıp Önder Günay daha önce bir dönem Demokrat Türkiye Partisi Genel Başkanlığı'da yapmıştı.

Genel Başkan seçildikten sonra ilk kabulünü Mudanya İlçe Teşkilatını makamına alarak fotoğraf çektiren Günay ilk fırsatta Mudanya basını ile tanışmak istediğini dile getirdi.

Günay verdiği ilk demeçte HYP'nin yeni yol haritası üzerinde çalıştıklarını belirterek "Halkın sırtına basarak yükselenlerin siyasetlerinden kurtulup bizzat halkın yükselmesine esas olan siyasete geçişin kurumu olan HYP'yi yarınlara ve yeni umutlara taşıyacak yeni yönetim kadrolarını belirledi. Tazelenmiş bilincimiz ve azmimizle içinde vatan, bayrak sevgisi olan herkesle yolumuz mutlaka kesişecektir. Güzel günler zorlu yoldan geçer yolumuza aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğiz" dedi.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 23 Aralık 2009 17:18 )  

Yorumlar  

 
0 #1 Ziyaretçi 04-12-2009 17:11
hayırlı uğurlu olsun
 
 
-1 #2 Ziyaretçi 04-12-2009 22:25
Türk siyasetine Mudanyadan bir Genel Başkan katıldı hayırlı olsun
 
 
-4 #3 Ziyaretçi 06-12-2009 10:18
ne kadarda saf insanlarımız var.ölü doğmuş bir partiden bile medet umabiliyor.E nediyelim,bir Genel Başkan düşünün ki daha partisi seçime dahi girmeden,kendis i "onursal" Başkan olsun .sizcede bu işte bir tuhaflık yokmu......
 
 
+1 #4 Ziyaretçi 07-12-2009 22:36
2007 seçimlerine 9,5 ay gibi kısa bir sürede 81 il ve 85 seçim çevresinde örgütlenerek seçime katılma hakkı alan ve seçime giren ilk ve tek partinin HYP olduğunu biliyorum Kurulduğundan geçtiğimiz aya kadar da Genel Başkanı bugünkü onursal başkan Sn.Yaşar Nuri Öztürk Genel Başkanı idi .Siyasette takip gerektirir özellikle seçmenler açısından ,zaten bilinçli seçmen olmanın gereği budur.
 
 
+4 #5 Ziyaretçi 12-12-2009 18:03
öncelikle Sayın Ragıp Önder Günay'ın genel başkanlığını kutlar ve başarılar dilerim. burada bir yorumda, daha seçime dahi girmeden onursal başkan demiş birisi, ona dayanamadığım için yazmak istedim. Sayın Onursal Genel Başkanımız seçimlere girmiştir. Ve partimiz tüm yurtta oy alarak bir kitle partisi olduğunu da göstermiştir. Önce inceleyip sonra yazalım lütfen. Ölü falan doğmamış 9,5 ayda seçimlere girme yeterliliği almış ve halen dimdik ayakta duran tek partidir.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU