Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi Emir Ali Usta Oda Başkanlığı'na Yeniden Aday

Emir Ali Usta Oda Başkanlığı'na Yeniden Aday

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emir Ali Usta yeniden ADAY

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emir Ali Usta yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Esnaf Odası Başkanlığına tekrar aday olduğunu açıkladı.  08 Ocak 2010 tarihinde Mudanya Belediyesi Düğün Salonunda yapılacak Oda seçimlerine ilişkin uyarılar ve hatırlatmalarda bulunan Usta "8 Ocak 2010 tarihinde yapılacak esnaf odası seçimlerinde yine birlikte olmak, sevgi ve güveni daha da  büyütmek ve yeni hizmetlerde buluşmak üzere adaylığımı açıklarken sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyor hayırlı kazançlar diliyorum." satırlarıyla yeniden aday olduğunu açıkladı.

Hakkında bazı suçlamalara da değinen Usta "Birilerinin üzerimize sıçratmaya çalıştığı çamura bulaşmadan yasalar karşısında kendimizi savunduk ve hep biz haklı çıktık." dedi.

Mudanya Esnaf Odası Başkanı Emir Ali Usta'nın adaylık açıklama metnini aşağıda aynen yayımlıyoruz.

Basın Açıklaması

Değerli Esnaf arkadaşlarım. 1999 yılında göreve geldiğimiz gün bir hedef belirlemiştik. O hedef sevgi ve güvenini kazanmak, dolayısı ile sizlere layık olmaktır. Ne mutlu bizlere ki o sevgi ve güven sayesinde bugünlere geldik. Yasaların bizlere tanıdığı haklar çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürdük. Hiçbir esnafımızı incitmediğimiz gibi, bizlerde incinmedik.

Ülkemizin çok önemli bir süreçten geçtiği bu dönemde ekonomik krizin etkilerini hep birlikte azaltmaya çalıştık. Böyle dönemlerde en büyük ihtiyacımız olan dayanışma ve yardımlaşmayı hep birlikte uyguladık, uygulamaya devam edeceğiz. Esnaflarımızı borçlarından dolayı yasal yollarla köşeye sıkıştırmadık, malına mülküne göz dikmedik. Aksine Esnaf Kefaletin görevini üstlenerek anlaşmalı bankalarımız aracılığı ile esnafımıza kaynak yaratmaya çalıştık.

Birilerinin üzerimize sıçratmaya çalıştığı çamura bulaşmadan yasalar karşısında kendimizi savunduk ve hep biz haklı çıktık.

Değerli esnaf arkadaşlarım, buradan sizlere önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum.Oy kullanmaya gelirken yanınızda nüfus cüzdanınızı mutlaka bulundurun. Ayrıca salona sadece oy kullanacak esnaflarımız alınacağından yanınızda misafir getirmemeye özen gösteriniz. Bu duygularla 8 Ocak 2010 tarihinde yapılacak esnaf odası seçimlerinde yine birlikte olmak, sevgi ve güveni daha da  büyütmek ve yeni hizmetlerde buluşmak üzere adaylığımı açıklarken sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyor hayırlı kazançlar diliyorum.

Mudanya Esnaf ve Santkarlar Odası Başkanı Emir Ali Usta

Son Güncelleme ( Pazar, 03 Ocak 2010 22:03 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU