Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi Mudanya 2 No'lu Sanayi Sitesi Sıkıntıda

Mudanya 2 No'lu Sanayi Sitesi Sıkıntıda

E-posta Yazdır PDF

Sanayi sitesi duvarları rutubet içinde çürüyor

Mudanya 2. nolu sanayi sitesi yağmurlu havalarda oldukça sıkıntı yaşıyor. Bünyesinde marangoz, mobilyacı, kaporta ve elektrikçi, oto tamircisi gibi daha birçok değişik iş kolunda ki 50 ye yakın esnafın bulunduğu Mudanya 2. Nolu Sanayi Sitesinde 20 ye yakın esnaf yağmurlu havalarda sıkıntı içinde olduklarını belirtiyorlar.


Yağışlı havalarda 20 ye yakın esnafın bulunduğu bölgenin arka kısmında ki binalar ile sanayi sitesinin ortasından geçen karayolundan gelen yağmur suları sanayi sitesindeki işyerlerinin arka bölümüne bakan duvarlarından ve iç kısımlarından iş yerlerine girerek esnafları zor durumda bırakıyor.

Sanayi sitesi esnafları sıkıntıların çözümü için belediyeye giderek konuyu aktartacaklarını ve konunun çözümü noktasında yardım isteyeceklerini belirtiyorlar.

Tarık ARSLAN/MUDANYA

Son Güncelleme ( Pazartesi, 11 Ocak 2010 01:54 )  

Yorumlar  

 
0 #1 Ziyaretçi 31-12-2009 02:19
Bu sanayi sitesindeki esnafı temsil eden bir oda başkanı yok mu? Bu insanlar aidat ödedikleri oda başkanına sorunlarını niye anlatmıyorda kendileri kalkıp belediyeye gidecekler? Organize olmanın önemini kavrayamamış esnaf kardeşlerime diyeceğim tek şey Allah kurtarsın.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU