Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2010 Yılı Haber Arşivi Basketbol'da Mudanya Gençlikspor Başarısı Devam Ediyor

Basketbol'da Mudanya Gençlikspor Başarısı Devam Ediyor

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Gençlik Spor Basket Takımı Başarılı Grafiğine Devam EdiyorMudanya Gençlik Spor Kulübü Yıldız Erkek Basketbol takımı 19 Aralık Pazar günü saat 10:00’da Gemlik Kapalı Spor salonunda Gemlik Belediyesi Spor kulübü karşı karşıya geldi.

Maçın ilk periyoduna etkili başlayan Mudanya temsilcisi ilk periyodu 20 -20 berabere ,devreyide 35 – 31 önde bitirdi. Üçüncü periyoda kötü başlayan Yıldız basketboclular bir ara 10 sayı geri düşmesine rağmen dördüncü periyodda rakip takımın faul sıkıntısına girmesi ile beraber hücumda Melih ve Oğuzhan’ın sayılarıyla maçtan 79 -60 gibi farklı bir skorla ayrılmayı bildi.

Bu galibiyetle Mudanya temsilcimiz grubunda bir maçı kalmasına rağmen Bursa’da ilk 8 takım arasına girmeyi garantiledi. Mudanya tarihinde ilk kez Yıldızlar liginde mücadele eden basketbolcular 20 takım arasından ilk 8 takıma arasına girmenin gururunu yaşayarak önümüzdeki maçlar için daha çok çalışıcaklarının sözünü verdiler.

İdareci Mehmet ARAT : Sezon başı koydukları hedefleri gerçekleştirdiklerini, önümüzdeki maçların daha da zor olucağını hatırlatarak, buralara kadar planlı ve programlı çalışılarak geldik, bundan sonraki süreçtede aynı yoğun çalışma temposuyla devam edip Mudanya’yı en iyi şekilde temsil ediceğiz. Uzun süreli hedeflerinin ise iyi bir jenerasyon yakalayarak ileriki 4-5 yıllık süreçte Mudanyadan yetiştirdiğimiz çocuklarla A takım seviyelerinde Mudanya’yı Türkiye çapında temsil etmek olduğunu belirtti.

 

Son Güncelleme ( Pazar, 02 Ocak 2011 23:48 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU