Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Aktürk tekrar Mudanyaspor başkanlığına seçildi

Aktürk tekrar Mudanyaspor başkanlığına seçildi

E-posta Yazdır PDF

Mudanyaspor genel kurulunu yaptıMudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Mudanya Belediyesi Meclis Toplantı salonunda yapılan Mudanya spor Olağan Genel Kurulu ile tekrar Mudanyaspor başkanlığına seçildi.

Şubat ayında yapılan Olağanüstü Genel Kurul ile Mudanyaspor Başkanlığını devralan Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Mudanya Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapılan Mudanyaspor Olağan Genel Kurulu ile tekrar başkanlığa seçildi.

Geçtiğimiz Mart ayında kaybettiğimiz Mudanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Ufuk Baki Altıkulaçoğlu’nun yerine Birol Birinci’nin eklendiği liste oy birliği ile seçildi.

Divan Başkanlığını Hüseyin Çelik’in yaptığı ve 17 üyenin katıldığı Olağan Genel Kurul’da seçilen liste; Başkan Hasan Aktürk, Başkan Yardımcısı Dr. Kartal Saldırış, Münir Eroğlu, Çağlar Seven, Bilgi Ostaş, Uğur Gündüz, Metin Ayyıldız, Aydın Beki, Hüseyin Çelik, Talat Cantürk, Birol Birinci, Halim Konuk, Erdal Ergin, Erdoğan Oktay ve Murat Akın’dan oluştu. Denetleme Kurulu; Hasan Er, Cemal Onay ve Aydın Bahtiyar’dan oluşurken Federasyon Temsilciliği’ne ise Hüseyin Türker, Gürkan Bayraktar ve Maksut Koparan seçildi.

18 MAYIS’TA MUDANYASPOR TERFİ MAÇINDA

Bölgesel Amatör Lig (BAL) baraj maçlarında, Mudanyasporlu futbolcu Hakkı Çalışkaner’in askerlik sorunu nedeniyle Amatör Futbol Disiplin Kurulu’nun Mudanyaspor’u hükmen mağlup saydığı karara itiraz edildiğini ve kararın bozulduğunu dile getiren Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, “18 Mayıs Çarşamba günü Bursa Zaferspor ile Merinos sahasında Baraj terfi maçına çıkıyoruz. İstanbul Tahkim Kurulu’nun vermiş olduğu karar doğrudur. Adalet yerini bulmuştur” dedi. Mudanyaspor’un içinde bulunduğu mali sıkıntının ise kısa sürede halledileceği bilgisini veren Aktürk, “Hayırsever iş adamlarımıza buradan tekrar teşekkür ediyorum. Çarşamba günü inanıyorum ki futbolcularımız bal gibi bir galibiyet alacaklar” şeklinde konuştu. 

Son Güncelleme ( Cumartesi, 14 Mayıs 2011 16:52 )  

Yorumlar  

 
-3 #1 Ziyaretçi 14-05-2011 22:37
MUDANYASPOR OLAĞAN GENEL KURULU KONGRESİ SEÇİLEN BAŞKAN YÖNETİM KURULU EKİBİ HAYIRLI UĞURLU OLMASI DİLEK TEMENNİMLE BAŞARILAR..Mudanya İlçemiz iş adamları hepimiz sahip çıkma adına yanında olup karınca kararınca maddi manevi gerekli olan desteği vermeliyiz... Mudanya Bursasporlular Dernek Yönetim Kurulu.
 
 
-5 #2 Ziyaretçi 15-05-2011 17:42
17 KİŞİNİN KATILDIĞI KONGREDE GÖREV ALANLARIN SAYISI 21 KİŞİ.
 
 
+1 #3 Ziyaretçi 16-05-2011 21:44
Neden üye sayısı az biz doğma büyüme mudanyalıyız zamanında üyelık için başvurduk yapmadılar,üye sayısı artsa daha iyi olmazmı?bizim sevdamız mudanyasporumuz her zaman destek tam destek,bence sayın başkanım üye kabulünü açmalı......Mudanyaspor Hasan başkandan iyisini zaten bulamaz bu işe gönül verenlerde var onlarıda küstürmeyelim,o nlardanda faydanalım çarşamba günü hep beraber BAL a inşallah.....
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU