Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Doğa Koleji Öğrencilerinden Hastanemize Anlamlı Bağış

Doğa Koleji Öğrencilerinden Hastanemize Anlamlı Bağış

E-posta Yazdır PDF

Doğa Koleji öğrencilerinin örnek davranışıBursa Çekirge Doğa Koleji Lisesi öğrencileri Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesine elektronik atıklalar, kartpostal satışları, kermes gelirleri ve ailelerinin destekleriyle modern bir sedye hediye ettiler.

Başlarında Doğa Koleji Lise Müdürü Gülderen Akbulut ile öğrenciler yaklaşık 6 ay evvel Hastane Başhekimi Op. Dr. İshak Özaçmak ile yaptıkları görüşmede okullarının sosyal sorumluluk projesi kapsamında Mudanya Devlet Hastanesinin ihtiyaçlarını tespit ederek yapacakları etkinliklerle eksikleri gidermek isteyip ilk etapta modern bir sedyeyi hastaneye hediye ettiler.

Öğrenciler hastanenin eksiklikler konusunda bir ilki başlatıp yapacakları etkinliklerle ihtiyaç listesini tamamlayacaklarını belirtirlerken Başhekim Özaçmak, “Lisemizin bize bu konuyla ilgili müracaatta kendilerine döner sermaye dışında hastanemize ihtiyaçları sağlayan kuruluşlara olduğu gibi Doğa Kolejine de bir liste verdik, değerli öğrencilerimizin düzenledikleri çeşitli etkinlikler ve bizim kendilerine verdiğimiz elektronik atıkları değerlendirip kendi düzenledikleri etkinliklerle hastanemize modern bir sedye hediye ederek katkıda bulundular ve bu listenin tamamının zaman içerisinde tamamlanacağını umuyorum ve kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.


Müdür Akbulut projenin tamamen 147 lise öğrencisine ait olduğunu belirtirken, “Öğrencilerimiz 6 aylık çalışmaları sonucunda özellikle yaz aylarında bilhassa Bursa’nın çok ciddi yükünü çekip hasta kapasitesi beşe katlanan hastanemize katkıda bulunmak amacıyla çeşitli etkinlikler içerisinde bulunarak sedyeyi hediye ettiler, hayırlı olsun” dedi.

Tarık ARSLAN/MUDANYA

 

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU