Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Atatürk Fotoğrafının Bulunduğu Çirkin Görüntü Giderildi.

Atatürk Fotoğrafının Bulunduğu Çirkin Görüntü Giderildi.

E-posta Yazdır PDF

Atatürk fotoğrafı kaldırıldı çöp konteynırları yenilendi13 Mayıs 2011 günü yayımlanan "Atatürk Fotoğrafı Çöp Konteynırında " haberimizden sonra harekete geçen Mudanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Mütareke ilerisi yıkılan eski askeri mahfel binası mevkiindeki Atatürk fotoğrafı yapıştırılmış tabelayı kaldırdı.

Mudanya Temizlik İşleri Müdürlüğü aynı zamanda çöp konteynırlarını da yenileriyle değiştirdi.

 

 

 

 

ÖNCEKİ HABERİMİZ AŞAĞIDADIR.

 

Atatürk ün fotoğrafları çöp konteynırlarındaTürkiye Cumhuriyetinin Kurucusu, Çanakkale ve Kurtuluş savaşlarının kahraman komutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Mudanya'nın çeşitli yerlerinde çöp konteynırlarındaki fotoğrafları vefa duygusu ölmüş dedirtiyor. Sağdaki resmi tıklayıp büyültün.


 

Gelişigüzel her yere yapıştırılan ve sonrasında yırtılan Atatürk fotoğrafları vatandaşlarca tepki görüyor. www.mudanya.gen.tr yi arayan vatandaşlar bu fotoğrafların acilen kaldırılmasını ve gelişi güzel yerlere Atatürk fotoğraflarının yapıştırılmamasını istiyor.

 

Yırtılmış Atatürk ün fotoğrafı

 

 

 

 

 

Son Güncelleme ( Cuma, 20 Mayıs 2011 10:58 )  

Yorumlar  

 
-1 #1 Ziyaretçi 26-05-2011 00:16
mudanyalının ne umrunda ki zaten..anca oturup dakika başı dedikodu yapsınlar.. sormak lazım o resimdeki insan olmasa bakalım böyle rahat rahat dekikodu yapacak ortamı bile bulabileceklerm iydi..bu arada güzelyalı feribot iskelesinin lambalarının olduğu yerdeki tabelayıda görmeniz lazım..özel isimler olduğu gibi yazılır ama ATATÜRK'ÜN ADINI NASIL YAZMIŞLAR..YABANCILAŞTIRIL MAYAN Bİ ULU ÖNDERİN ADI KALMIŞTI ONUDA BAŞARDILAR GERÇEK OLDU..
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU