Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Uçurtmalar Gökleri Süsledi.

Uçurtmalar Gökleri Süsledi.

E-posta Yazdır PDF

Hasan Akturk Uçurtma ŞenliğindeMudanya Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleşen, Güzelyalı Gençlik ve Spor Kulübü’nün geleneksel hale getirdiği Bahar Şenliği’nin 7’ncisi Mudanya kordon boyunda yapıldı.

Mudanya Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleşen, Güzelyalı Gençlik ve Spor Kulübünün bu yıl 7’ncisini düzenlediği Geleneksel Bahar Şenliği, Mudanya Belediyesi önü kordon boyunda yapıldı. Şenliğin başlangıcında, Güzelyalı Çamlık Mevkii Piknik alanında çeşitli etkinlikler ve ikramlar yapıldı. Piknik Alanının ardından kordon boyuna uçurtmaları uçurmaya 100’ü aşkın çocuk katıldı.

Yarışmada dereceye girenlere ödülleri Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Belediye Başkan yardımcısı Dr. Kartal Saldırış, Mudanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gülşen Dağlı ve Kulüp Başkanı Mustafa Bayraktar tarafından verildi. Gerçekleşen Şenliğin son bölümünde ise, Kemalpaşa, Gemlik ve Bursa’dan gelen ilköğretim okullarının birbirinden güzel halk oyunları, yöresel oyunları ve gösterileri vatandaşlardan büyük ilgi gördü. “Çocuklarımızı mutlu görmek bize güç veriyor” diyen Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, “Biz burada olduğumuz sürece çocuklarımızın isteklerini yerine getireceğiz” dedi. Güzelyalı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mustafa Bayraktar ise, bu yıl yedincisini gerçekleştirdikleri Çocuk Şenliği’ne verdiği desteklerden ötürü Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’e ve Bursa ve çevre ilçelerinden katılan halk oyunları ekiplerine teşekkür etti.

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 30 Mayıs 2011 22:29 )  

Yorumlar  

 
0 #1 Ziyaretçi 02-06-2011 16:10
Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza daha fazla yatırım yapmamız gerek diye düşünüyorum,etk inlikten haberimiz olmadı ,bu tür etkinliklerin duyurulması konusunda daha hassas davranılmalı,em eği geçen herkesi yürekten kutluyorum..
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU