Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi CHP Mitingi'ne Mudanya'dan Yoğun Katılıma Özekin Teşekkür Etti.

CHP Mitingi'ne Mudanya'dan Yoğun Katılıma Özekin Teşekkür Etti.

E-posta Yazdır PDF

CHP Mudanya İlçe Başkanı Erhan ÖzekinCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanı Erhan Özekin 29 Mayıs günü Gökdere Bulvarında gerçekleşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu mitingi sonrasında bir açıklama yaparak miting'i değerlendirdi, katılımcılara teşekkür etti.

Özekin mitinge Mudanya'dan katılımın tahminlerin üzerinde olduğunu ve insanların çoşkuyla mitinge katıldıklarını belirterek "Mudanya'da 5 büyük otobüs, ayrıca Bursa'dan kiralanan 5 büyük otobüs, bunun dışında 22 minibüs, 15 adet'te özel otomobilleri ile giden vatandaşlarımız oldu. Mudanya'nın 33 köyünden vatandaşlarımızı miting alanına ulaştırdık." dedi.

Özekin Mudanya ve köylerini 5 ayrı bölgeye ayırdıklarını ve temin edilen araçlarla ulaşımın sağlandığını belirtti. Mudanya'dan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu mitingine katılan 950 kişi olduğunu vurgulaya Özekin "Bu tabiki demokrasinin kalesi olan Mudanya'nın yeni CHP'ye göstermiş olduğu ilgi dir. Artık herkesin AKP hükümetinden sıkıldığının ve CHP'de yeni bir jenerasyonun iş başına geldiğinin işareti dir." dedi.

Özekin 29 Mayıs Mitingine olan katılımı daha önceki dönemlerle  (1977 Bülent Ecevit mitingi) kıyaslayarak çoşkunun ve katılımın daha fazla olduğunu söyledi. Özekin CHP mitingine tahsis edilen Gökdere alanının dolmayacağını zannedenlerin Gökdere Bulvarının yağmur altında ıslanmalarına rağmen mitinge katılanlarca dolup taşmasıyla hüsrana uğradıklarını,  katılılanların demokrasi, cumhuriyet ve Atatürk'e bağlılıklarını gösterdiklerini ifade etti.

Özekin "İnşaallah 12 Haziran akşamı da Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını bu çoşkuyla önce Mudanya'da daha sonrada tüm Türkiye'de Kutlayacağız." dedi. 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Haziran 2011 16:56 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU