Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi MHP İlçe Başkanı Fatih Köse Propaganda Sürecini Değerlendirdi.

MHP İlçe Başkanı Fatih Köse Propaganda Sürecini Değerlendirdi.

E-posta Yazdır PDF

MHP İlçe Başkanı Fatih KöseMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Başkanı Fatih Köse yazılı basın açıklaması yaparak ilçemizde yaşanan propaganda sürecini değerlendirdi. Köse açıklamasına "12 Haziran 2011 genel seçim çalışmaları ilçemizde bu güne kadar huzur içinde geçmiş ve diğer tüm ilçelere örnek olmuştur, bu sürece katkı koyan başta tüm Siyasi Parti İlçe Başkanlarımıza ve heyetlerine teşekkür ediyorum." satırı ile başladı.

MHP İlçe Başkanı Fatih Köse'nin yazılı basın açıklamasının tam metni aşağı da dır.

 

MHP Mudanya İlçe Başkanılığı 2011Genel Seçimleri İle İlgili Yazılı Basın Açıklaması

12 Haziran 2011 genel seçim çalışmaları ilçemizde bu güne kadar huzur içinde geçmiş ve diğer tüm ilçelere örnek olmuştur, bu sürece katkı koyan başta tüm Siyasi Parti İlçe Başkanlarımıza ve heyetlerine teşekkür ediyorum. Pazar günü yapılacak olan seçimlerinde önce ülkemiz ve milletimize sonrada partimize hayırlar getirmesini Yüce Allahtan niyaz ederim.

Bu güne kadar sahada yapmış olduğumuz seçim çalışmalarımızda Aziz Türk Milleti partimize yoğun ilgi göstererek heyetimizi saygıyla karşıladı dinledi ve alkışlarla iktidara uğurladı. Milletimize bizlere göstermiş oldukları bu yakın ilgiden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.

Yüce Allah bize Milletimize layık siyaset yapmayı verdiğimiz sözleri de yerine getirebileceğimiz siyasi gücü nasip etsin İnşallah. Milletimiz artık oynanan oyunun farkına vararak, kararını vermiştir. Gittiğimiz her yerde Milletimiz MHP ye hesap sormak adına tam destek vereceklerini yüksek oranda beyan etmişlerdir, bizde yetkilendirdiğiniz andan itibaren yapılan bütün yolsuzlukların hesabını sorumlularından çatır çatır soracağımızın sözünü vermiş bulunmaktayız.

Biz inanıyoruz ki Aziz Türk milletimiz dağıtılan makarna, kömür ve sahte vaatlere itibar etmeyerek ülkemizin geleceği üzerinde alçakça karanlık hesaplar yapanlara dur diyerek fırsat vermeyecektir.

Fatih Köse

MHP Mudanya İlçe Başkanı

 Mudanya.gen.tr Fatih Köse ile ilgili arama sonucu bağlantısı TIKLAYIN

 

 

Son Güncelleme ( Perşembe, 09 Haziran 2011 00:03 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU