Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Çöp Konteynırlarına Yaz Temizliği

Çöp Konteynırlarına Yaz Temizliği

E-posta Yazdır PDF

Belediye çöp konteynırlarını ilaçlı su ile yıkıyorMudanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar içinde Mudanya ilçesi ile ilçeye bağlı Güzelyalı mahallesinin tamamında ki ve ilçeye bağlı diğer mahallelerde ki tüm çöp konteynırlarının, çöp konteynırı yıkama ve dezenfekte etme aracıyla yıkanıp dezenfekte edilmesi sürüyor.

Tamamen ilaçlı sularla yıkanan çöp konteynırları daha sonra Bursa Büyükşehir belediyesi ilaçlama ekipleriyle de ilaçlanarak sinek ve diğer haşerelerin çöp konteynırında üremeleri önleniyor.

Mudanya belediye başkanı Hasan Aktürk açıklamasında,” Bir süredir çöp konteynırları, konteynır yıkama ve dezenfekte etme aracı içine alınarak ilaçlı sularla yıkanıyor ve dezenfekte ediliyor. Belediyemiz temizlik işleri tarafından sürdürülen çalışmalarımız tamamlandığında vatandaşlarımız yaz ayını sineksiz bir ortamda geçirecekler. Tüm bölgelerimizde ki çöp konteynırları yakınıp dezenfekte edilecek. Ayrıca konteynırlar Bursa Büyükşehir belediyemiz tarafından da sürekli olarak ilaçlanmaları sağlanmaktadır” dedi.  

       Tarık ARSLAN/MUDANYA

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 15 Haziran 2011 00:15 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU