Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi MHP İlçe Başkanı Fatih Köse'den Dikkat Çekici Seçim Değerlendirmesi

MHP İlçe Başkanı Fatih Köse'den Dikkat Çekici Seçim Değerlendirmesi

E-posta Yazdır PDF

MHP Mudanya İlçe Başkanı Fatih KöseMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Fatih Köse 12 Haziran 2011 Genel Seçimleri hakkında dikkat çekici mesajlarla dolu değerlendirme açıklaması yaptı.

MHP İlçe Balkanı Fatih Köse'nin Açıklaması Şöyle;


12 HAZİRAN 2011 tarihinde yapılan genel secimler partimize oy vererek destek olan tüm vatandaşlarımıza teşkilatım adına teşekkür ederim. Tercihini partimizden yana kullanmayan vatandaşlarımızın da verdikleri karara saygı duyarak ülkemize hayırlı sonuçlar getirmesini de yüce Allahtan niyaz ederim.

Partimizin Mudanya başta olmak üzere Türkiye genelinde aldığı sonuçlara bakılırsa tek başına iktidar hedefimizin çok altında kalmıştır. Alınan sonuçlar tüm yönleriyle değerlendirilmelidir ve şu an değerlendirilmektedir değerlendirme sonucunda ortaya çıkan sonuç ne ise gereği hızlı bir şekilde yapılacak ve Türk milletinin Tek yılmaz savunucusu ve teminatı olan MHP bütün olumsuzlukları bertaraf ederek yoluna devam edecektir.

Bugünden itibaren ilk hedefimiz MHP’yi Mudanya da yerelde iktidara taşımak için öncelikle bir hareket planı hazırlamak ve bu planında yapılaması gereken ne varsa hiç terettüp etmeden ve hız kesmeden yapılacaktır.

MHP Yüce Türk milletinin köklerinden gelen ve bu köklere sımsıkısı bağlı bir siyasi harekettir, Türk milletiyle var olmuş ve var olmaya devam edecektir. Zamanla Sarsıntılar yaşasa da kıyamet gününe kadar var olacak bir siyasi harekettir. . Saygılarımla


MHP Mudanya İlçe Başkanı

Fatih KÖSE

www.mhpmudanya.org 

 

 


 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 15 Haziran 2011 00:46 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU