Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Yaz Okulu 22 Haziran'da Açılıyor

Yaz Okulu 22 Haziran'da Açılıyor

E-posta Yazdır PDF

Yaz Spor Okulu AfişiOkulların tatil olmasına az bir zaman kalması üzerine Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, yaz spor okulları açılması için kolları sıvadı.

Gençlerin serbest zamanlarını en güzel şekilde değerlendirmek, başarılı sporcuların yetişmesini sağlamak ve böylece Türk sporunun başarı çizgisini daha yukarı taşımak amacı ile bu yıl daha kapsamlı bir yaz okulu planlaması yapan Mudanya Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, ilçede bu kapsamda yapılacak tüm çalışmaları aynı çatı altında gerçekleştirecek.

Mudanya Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Spor Kulüpleri ile işbirliği halinde açılacak 10 branştaki yaz okullarının kayıt işlemleri Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde yapılacak.

Kayıt yaptıran ilk 500 sporcuya tişort ve çantanın hediye edileceği  yaz spor okullarının açılışı ise, 22 Haziran da Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü önünden başlayacak olan ve protokol üyeleri, sporcular ve velilerin katılacağı kortej yürüyüşü sonrası,  sahilde Belediye karşısında görkemli bir törenle yapılacak.

Çeşitli spor stantlarının yer alacağı, vatandaşında birebir katılımcı olacağı ve adeta spor şenliği havasında gerçekleştirilecek olan açılış töreninde, Show Tv kanalında yayınlanan ‘Yetenek sizsiniz’ yarışma programında başarılı bir performans sergileyerek yarı finale kadar yükselen ‘Karate Show’ gösterisi de yer alacak.

Mudanya ya yakışır güzellikte bir Yaz Spor Okulu açmak için yoğun bir çalışmanın içinde olduklarını söyleyen Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Engin Kaya, ‘Spor insanları birleştiren, dili, dini, ırkı, rengi olmayan evrensel bir olgudur. Spor sağlıktır, hayattır. Bu nedenle ilçemizdeki 06-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlerimizin yaz spor okullarında yer almasını istiyoruz’ dedi. 

 

 

Son Güncelleme ( Pazar, 19 Haziran 2011 15:17 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU