Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mini Hentbol Turnuvası Şampiyonları Belli Oldu.

Mini Hentbol Turnuvası Şampiyonları Belli Oldu.

E-posta Yazdır PDF

Mini hentbol turnuvası şampiyonları belli oldu.Mudanya İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü’nün organize ettiği Yıldızlar ve Minikler kategorisinde gerçekleştirilen “Mini Hentbol Şenliği” Mudanya Spor Salonu’nda gerçekleştirilen final müsabakaları sonucu kupa ve madalya töreni ile sona erdi.

Mudanya Polis Gücü Spor Kulübünün “100 sporcu, 100 hentbolcu” sloganı ile başlayan hentbol müsabakası yapılan final maçları sonunda şampiyonlarını belirledi. Mudanya’da ki kurum ve kuruluşları temsil eden takımlar iki hafta boyunca zorlu Mücadelelerde bulundular. 8 takımdan 100 hentbolcunun katıldığı mini hentbol şenliğinde Mudanya Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Buchen Esman End. Servis Ltd, A.N.C Bereket, Öztürk Ticaret, Bağcılar A..Ş., Çekmişoğlu, Veral Zeytincilik ve 23 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi kurumları adına takımlar ter döken takımlar yapılan final müsabakaları sonucu şampiyonlarını belli ettiler. Miniklerde Mücadele veren Mudanya Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi takımı, final maçında Mudanya A.N.C Bereket takımını 7-0 yenerek şampiyon oldular. Yıldızlarda ise Bağcılar A.Ş. Spor, Bursa Çekmişoğlu’nu 18 -16 lık skorla yenerek kategorisinde şampiyon olup kuplarını kaldırdılar.


Turnuva sonunda açıklama yapan Polis Gücü Hentbol takımı antrenörü Hüsamettin Güner, “Mudanya Polis Gücü Spor Kulübünün amacı spor yapmak isteyipte yapamayan çocuklarımızı tespit ederek yardımda bulunmak, Gençlerimizi zararlı alışkanlıkların uzağında tutmak ve onları spora yönlendirmektir. Gençlerimizin boş zamanlarında spor yapma kültürünü kazanmalarını, yeteneklerini çevresindeki arkadaşlarına ve ailelerine göstermelerini sağlamak için Mudanya’da ilk kez Hentbol Şenliği adı altında turnuva düzenledik. Yapılan final müsabakaları soncu gençlerimizin coşkularını görmek bizleri mutlu etti” dedi.


Müsabakada dereceye girenlere kupa ve madalyalarını Mudanya AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kahraman, Mudanya İlçe ve Gençlik Spor Müdürü Engin Kaya, Mudanya Emniyet Müdürlüğünden Baş Komiser Mehmet Dursun, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ferdağ Taşdelen ve sponsorların elinden aldılar.


       Tarık ARSLAN/MUDANYA/

Son Güncelleme ( Pazar, 19 Haziran 2011 16:00 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU