Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Yüzyıllık Macera sona erdi.

Yüzyıllık Macera sona erdi.

E-posta Yazdır PDF

Yüzyıllık Bisiklet Macera turu tamamlandıMudanya, Nilüfer, Gemlik, İznik, Yenişehir ve İnegöl Belediyelerinin destekleri ile bu yıl ikincisi yapılan, “Bisiklet ile Yüzyıllık Macera” sona erdi.

Bursa Bisiklet ve Doğa Severler Derneği ile Nilüfer Kent Konseyi’nin organize ettiği, Mudanya, Nilüfer, Gemlik, İznik, Yenişehir ve İnegöl Belediyeleri ve Tophane Rotary Kulübü’nün destekleri ile yapılan, “Bisiklet ile Yüzyıllık Macera” Mudanya Belediye önü kordon boyu Yıldız Çay Bahçesinde son buldu.

1897 yılında Ahmet Tevfik Bey’in, bir arkadaşı ile birlikte bisikletin sağlıklı bir ulaşım aracı olduğuna dikkat çekmek için başlattığı bisiklet turunun ikincisi Mudanya, İnegöl, Yenişehir, İznik, Kurşunlu hattı üzerinde yapıldı. Destek veren belediyelere ve kuruluşlara teşekkür eden Nilüfer Kent Konseyi Temsilcisi Orkun Yağcı, “Kazasız belasız yolculuğumuzu tamamladık. Mudanya Belediyesi’ne misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi. “Bu tür etkinliklere desteklerimiz artacaktır. Arkadaşlarımızı böylesi bir organizasyona emek verdikleri için kutluyorum” diye konuşan Mudanya Belediyesi Başkan Vekili Nalân Baysan, “120 bisikletçiyi önümüzdeki yılda bekleriz” diye ekledi.

Son Güncelleme ( Pazar, 19 Haziran 2011 22:57 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU