Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi 199. CU HAFTA TALİHLİSİ GÜZELYALI’DAN

199. CU HAFTA TALİHLİSİ GÜZELYALI’DAN

E-posta Yazdır PDF

Sayısal Lotonun 199 cu hafta çekilişinde şans Güzelyalı ya güldü. Mudanya’nın Güzelyalı Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde ki Derebaşı markette oynanan Süper Loto adı henüz bilinmeyen bir kişiye çıktı.

Milli Piyango Şans oyunları 17. Nolu bayii Güzelyalı Derebaşı Market işletmecisi Mustafa Derebaşı 10 aylık bayi olduklarını belirterek yaptığı açıklamasında,” Mutluluğumuz gerçekten de çok büyük. Henüz Milli Piyango şans oyunları bayii olarak 10 aylık bir geçmişimiz bulunuyor, büyük ikramiyenin bizim makinemizden oynanması bizler için gerçekten de büyük bir şans ve gurur kaynağı olmuştur. Ancak bu şanslı kuponu kimin oynadığını veya kaç kolon oynadığını ve makineden mi yoksa kendi kafasında ki numaralarımı oynadığı bunu bizim bilmemiz mümkün değil. 2. 565. 660. 400 TL Türkiye şartlarında gerçekten de büyük bir para, inşallah ihtiyacı olan bir müşterimize çıkmıştır ve hayırlı işlerde kullanırlar.

 Süper Lotoyu bu hafta benim marketim de ki makineden dün 576 kişi kupon yatırmış ama hangi talihlidir bilmemiz mümkün değil ama yakında ortaya çıkar diye umuyorum, hayırlı olsun” dedi.

Tarık ARSLAN/MUDANYA

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU