Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Saim Sakin "Yapılanlar Tutarsız Hizmet ve Şov"

Saim Sakin "Yapılanlar Tutarsız Hizmet ve Şov"

E-posta Yazdır PDF

Saim SakinSaadet Partisi Mudanya İlçe Başkanı Saim Sakin yazılı bir basın açıklaması yaparak yerel yönetimin uygulamalarının yetersiz ve tutarsız olduğunu iddia etti.

Saim Sakin yazılı açıklamasında yapımı son aşamaya gelen Zeytin Eski Hâli'nde yerel iadrecilerin poz poz resimlerle şov yaptıklarını, proje'nin muammen bedeli'nin belli olmadığını ve yer yüzünde görünen yapıdan derin temel kazısı yapılarak tarihi anıt niteliğindeki çınar ağaçlarının kurumaya başladığını belirtti.

Sakin yaz spor okullarının yelken eğitimi, mavi körfez seferleri, kent konseyi aile gezi programları, Mudanya'lı gençlerin Almanya'lı kardeşleri ile  kurulan kardeşlik köprüsü gezi programları, Tekke-i Atik Camii çevre düzenlemesi için atıl haldeki binanın yıkımı için düzenlenen şovlarla halkın gözünün boyanmak istendiğini iddia etti.

Eleştiri ve tespitlerini sürdüren Saim Sakin basın açıklamasına şöyle devam etti;

"Diğer taraftan çeşitli ismlerle düzenlenen şarkılı türkülü ve maliyeti belli olmayan bin bir gece eğlencelerini hatırlatan vur patlasın çal oynasın programları,

Yapımı için hiç bir masraftan kaçınılmayarak 10 ay gibi kısa bir zmanda bitirilen kapalı yüzme havuzu hizmetleri ile övünülerek pembe bir dünya lanse edilmek istenmektedir.

Öte yandan İlçe Milli Eğitim Müdürünün yeni öğrencilere cevap veremez konumundaki  İlköğretim Okulu ihtiyacını adetaimdat diyerek dile getirmektedir. Üstelik kalkınma hızının rekor kırdığı, ekonominin tıkır tıkır işlediği bir dönemde Özel İdare ve yardım severlerden destek beklenmektedir.

Yaz ayını bırakın kış ayında bile tıkanıklığı bitmeyen trafik sorunu kabus halini almaktadır. Yüzülerek kuyruğa getirilen çevre yolu problemlerini sürüncemede bırakılarak bir türlü çözülememektedir.

Halkımıza yapılacak hizmetlerde sıralamanın çok önemli olduğu muhakkaktır. Bilindiği gibi önce sağlık, eğitim, altyapı, tarafik, asayiş, ve ibadet sorunlarını çözemeyen iş başındaki yönetim şov yapmak mecburiyetinde kalmaktadır.

Üretime dönük yapılan tek hayırlı iş yapay resiflerin denize bırakılmaya başlandığı ve 2-3 ay içerisinde tamamlanmasıdır. İlçemizdeki balık neslinin yeniden, eskiden olduğu gibi bereketlenmesi dileğiyle mutlu ramazanlar dilerim.

 

Saim Sakin

Saadet Partisi Mudanya İlçe Başkanı

Son Güncelleme ( Cuma, 19 Ağustos 2011 15:34 )  

Yorumlar  

 
+3 #1 Ziyaretçi 19-08-2011 16:11
sayın başkan mudanyadaki kepazeliklerin %1 ini bile söylememiş .gerçi bir atasözümüz var derki atalarımız ,( söz meclisten daha içeri) ,EŞŞEĞİ OKUL MÜDÜRÜ YAPARSAN SINIFLARIN AHIRA DÖNMESİNNDEN ŞİKAYET ETMEYECEKSİN.böyle başa böyle tarak hayırlı tıraşlar
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU