Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Yeni Mahalle’ye yeni merdiven

Yeni Mahalle’ye yeni merdiven

E-posta Yazdır PDF

Kartal Saldırış ve Fen İşleri İnceleme ekibi merdivenlerdeYeni Mahalle Eski Bursa Asfaltı Caddesi Kapıcıoğlu Sitesi altında bulunan bölgede devam eden 40 Metre uzunluğundaki merdiven çalışması devam ediyor.

Yeni Mahalle, Eski Bursa Asfaltı Caddesi, Kapıcıoğlu Sitesi ve o bölgede ikamet eden vatandaşların isteği üzerine başlatılan merdiven çalışmasını, Mudanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Kartal Saldırış birim müdürleri ile birlikte yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürü Adnan Sağlam ve Park ve Bahçeler Müdürü Hasan Basri Günbey’den çalışmalar ile ilgili bilgiler alan Saldırış, “Mudanyalıların isteklerini sırasıyla yerine getiriyoruz” dedi. Mudanya’nın tamamı ile aynı önem derecesinde ilgilendiklerinin altını çizen Saldırış, “Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’ün direktifleri, ayrım yapmadan genele eşit hizmettir.

Bizler büyüğünden küçüğüne her sorun ile yakından ilgileniyoruz” diye konuştu. 40 Metre uzunluğunda ki merdivenin engelli yolunun da yapıldığını dile getiren Saldırış, Mudanya genelinde yapılan çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü sözlerine ekledi. 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 24 Ağustos 2011 09:52 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU