Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Sezonda 15 Bin ton asfalt dökülecek

Sezonda 15 Bin ton asfalt dökülecek

E-posta Yazdır PDF

Asfalt çalışmaları devam ediyorHaziran ayında başlayan ve Mudanya’nın 38 bölgesinde sürdürülecek olan asfalt çalışmalarını, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk ve Mudanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Kartal Saldırış yerinde inceledi.

Burgaz Mahallesi Altınkum Caddesi Adalet Lojmanları bölgesinde ki 300 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde olan yol asfaltlandı. Asfalt sezonunun sonuna kadar 15 Bin Ton asfalt döküleceği bilgisini veren Aktürk, “Mudanya’da asfaltsız yol kalmayacak. Plan dâhilinde tüm bölgeler sırasıyla asfaltlanacak. Mudanya’yı turizm kenti yapmak için yola çıktık. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. Aysunkent Sitesi, Su Deposu Caddesi, Durak Sokak, Nurvilla Caddesi ve Çırna Sokak bölgeleri dahil olmak üzere toplamda 38 bölgenin bu asfalt sezonunda asfaltlanacağını sözlerine ekleyen Aktürk, “Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile yaptığımız asfaltlama hizmeti sezon sonuna kadar bitecek” diye konuştu. 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 24 Ağustos 2011 12:10 )  

Yorumlar  

 
+1 #1 Ziyaretçi 24-08-2011 14:14
Asfalt hizmeti için teşekkür ederiz. Umarız seçim öncesinde asfaltlanıp seçimden sonra tekrar defalarca kazılan asfaltlar gibi akıbetleri aynı olmaz.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU