Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Çifte Bayram Sevinci Çifte Bayram Kutlaması

Çifte Bayram Sevinci Çifte Bayram Kutlaması

E-posta Yazdır PDF

Binbaşı Oğuz Savaş30 Ağustos Zafer Bayramı ve Ramazan Bayramının aynı güne denk gelmesi nedeniyle iki bayram sevincini birarada yaşayan Mudanya'da  kutlamalar aynı gün büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Mudanya'da Ramazan Bayram Namazı 07.11'de kılındı. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması ise Atatürk anıtına çelenk sunmu ve Garnizon komutanı Binbaşı Oğuz Savaş’ın günün anlam ve önemi anlatan konuşmasıyla başladı. Ardından Askeri Gazinoda yapılan kutlamalarla devam eden Zafer Bayramı etkilikleri yerini Ramazan Bayramı kutlamalarına bıraktı.

Mudanya Kaymakamlığının, Mudanya Belediyesi Düğün Salonunda düzenlediği geleneksel bayramlaşma programına, Mudanya Kaymakamı Âdem Öztürk, Garnizon Komutanı Binbaşı Oğuz Savaş, Mudanya Belediye Başkan vekili Seçil Pınar İncecik, İlçe Emniyet Müdürü Ercan Tilki, Askerlik Şubesi Başkanı Ali Aygüzer’in yanı sıra, il ve ilçe belediye meclis üyeleri, İlçe Siyasi Parti Teşkilatları, daire müdürleri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Belediye düğün salonu Bayramlaşma“Bayramlar birlik ve beraberlik günleridir. Bu gün iki önemli bayramı birlikte kutluyoruz, Milli ve Manevi bayramlarımızın bu kutlamalarında bir araya gelmekten çok mutluyum” diye konuşan Kaymakam Öztürk tüm Mudanyalıların bayramını kutladı.

Mudanya Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen bayramlaşmanın ardından, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Devlet Hastanesinde bayramlaşan ilçe protokolü, Şehit Piyade Binbaşı Ercüment Türkmen’in şehitliğini de ziyaret etti.

 

 

  Mudanya Emniyet Müdürlüğü Bayramlaşma

 

 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme ( Perşembe, 01 Eylül 2011 13:45 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU