Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Büyük Birlik Partisi Şehitler İçin Mevlit Okuttu.

Büyük Birlik Partisi Şehitler İçin Mevlit Okuttu.

E-posta Yazdır PDF

BBP Mudanya İlçe Başkanı Mahmut Kemal DilbirliğiBüyük Birlik Partisi (BBP)  Mudanya İlçe Başkanlığı  şehitlerimiz için bayramın 2'nci günü Mehmetler Camiinde Mevlit okuttu.

Bayramın 2.'ci günü akşam namazının ardından Belediye Yeni İş Merkezi'nde bulunan Mehmetler Camii'nde okutulan mevlit öncesi kısa bir açıklama yapan BBP Mudanya İlçe Başkanı Mahmut Kemal Dilbirliği "Bu ülke uğruna çocuklarını feda etmiş olan ailelerimizle birlikte olabilmek bu bayram gününde onları yalnız bırakmamak amacıyla mevlit okutacağız. Tüm şehit yakınlarını ve halkımızı Mehmetler Camiinde okutacağımız mevlit' e davet ettik.  Niyetimiz sadece şehitlerimiz verdiğimiz değeri ve önemi göstermektir. Yoksa oy avcılığı yapmak için değil. Oy avcılığı için yapmış olsaydık seçimden önce bunu yapardık. Bu etkinliği seçimlerin sonrasında yapmamızın amacıda zaten bir beklentimizin olmadığını ve şehitlerimizin üzerinden siyaset yapmak olmadığı içindir. Amaç şehitlerimizi anmak, hatırlamak, şehit yakınlarını yalnız bırakmamak ve bu vatan uğruna verilen şehitlerimizi ve yakınlarını kamuoyunun gündeminde tutmak içindir.

Biliyorsunuz geçen hafta şehit ailelerine iftar yemeği vermiştik. Bayram günü de hiç olmazsa bir melit okutarak onların ruhunu şad edelim istedik. Katılacak olan tüm şehit ailelerine, halkımıza ve basın mensuplarına şimdiden teşekkür ediyorum " dedi.

Mevlit sonrasında BBP Mudanya İlçe Başkanı ve BBP'liler şehit yakınlarıyla sohbet ettiler.

 

Son Güncelleme ( Perşembe, 01 Eylül 2011 15:24 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU