Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi MAK Seviyeyi Yükseltti.

MAK Seviyeyi Yükseltti.

E-posta Yazdır PDF

MAK Eğitim düzeyini arttırdı.Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (MAK) üyeleri Oktay Böbek, Aykut Şener, Ahmet Refik Yıldız ve Nahit Bayraktar, Mudanya Yelken Kulübü’nden aldıkları eğitim sonrası hak ettikleri bronz ve gümüş seviye belgelerini Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’ten aldılar.

Mudanya Belediyesi ve Mudanya Yelken Kulübü iş birliğinde düzenlenen ve arama kurtarma ekiplerine yönelik verilen bronz ve gümüş cankurtaran kursu, amatör denizcilik (Kaptanlık) ve kısa mesafe telsiz kurslarında başarılı olan Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (MAK) üyeleri belgelerini Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’ten aldılar. “İlçemiz sahillerinin güvenliğine önem veriyoruz” diye konuşan Aktürk, “Deniz arama kurtarma faaliyetlerine yönelik eğitimlerimizi genişletip hızlandıracağız” dedi.

Deniz güvenliğinin ekipman, eğitim ve personel ile yükseltildiğini dile getiren Aktürk, “Marmara Bölgesinde sayılı ekipmana ve personele sahip ekibimizi çalışmalarından ve başarılarından dolayı tebrik ediyorum” diye sözlerine ekledi. Ekip üyeleri Oktay Böbek, Aykut Şener, Ahmet Refik Yıldız ve Nahit Bayraktar belgelerini, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Mudanya Belediyesi Başkan Yardımcıları Dr. Kartal Saldırış, Seçil Pınar İncecik ve Mudanya Yelken Kulübü Başkanı Taner Tümerdirim’den aldılar. 

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 21 Eylül 2011 15:34 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU