Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Burgazspor 2011- 2012 Futbol Sezonunu Törenle Açtı.

Burgazspor 2011- 2012 Futbol Sezonunu Törenle Açtı.

E-posta Yazdır PDF

Burgazspor açılış töreniBursa 1. Süper lig takımlarından Burgazspor, Güzelyalı Altıntaş arasında ki Mudanyaspor Futbol sahasında taraftarları önünde 2011- 2012 futbol sezonunu törenle açtı.

Sezon açılış törenine Bursa Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Bursa Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Sözcüsü İsmet Su, Mudanya belediye başkanı Hasan Aktürk, AK Parti Mudanya ilçe başkanı Kadir Kahraman, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya ilçe başkanı Erhan Özekin ve ilçe siyasi parti yönetim kurulu üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleriyle Burgazspora gönül vermiş taraftarlar katıldılar.


1 Dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşının okunmasından sonra kısa açılış konuşmasını yapan Burgazspor başkanı ve Mudanya belediye meclis üyesi Arif Bayrak konuşmasında,”Burgazsporun başarısı için hem belediye olarak hem yönetim ve idari kadro olarak çok çalıştık bundan sonra da Burgazsporun başarısı için geceli gündüzlü çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Geçen sezon oldukça başarılı olduğumuzu söyleyebilirim. Bu şu nedenle söylüyorum, Burgazspor A genç takım olarak ilk defa Bursa şampiyonu olup Yalova da Bursa’yı başarılı bir şekilde temsil ettik. Bunun yanında A 13 takımımız da Bursa da şampiyon oldu. Bu elde edilen başarılarda Mudanya belediye başkanımız Hasan Aktürk’ün de çok emeği geçti, Burgazspor camiası olarak kendisine teşekkür ediyorum.

Bursa da birçok büyük ilçe de Süper amatör ligde takımları yokken Mudanya da 1.ci Süper Amatör Ligde iki tane takım bulunuyor, Mudanyaspor ve Burgazspor sahalarda Mudanya’yı ve Bursayı başarılı bir şekilde temsil etmektedirler” dedi.


Mudanya belediye başkanı Hasan Aktürk’te konuşmasında,” Hem Mudanyaspor hem de Burgazspor takımlarımıza 2011- 2012 futbol sezonunda başarılar diliyorum.

Geçen sezonda olduğu gibi bu yeni sezonda ki karşılaşmalarda centilmenliği elden bırakmayacaklarını umuyorum. Özellikle Amatör kulüplerle ilgili ilk birinci görev,  . Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi” Ben futbolcunun ahlaklısını severim. Futbolumuzda centilmen insanların yetiştirilmesi gerekmektedir” Her iki takımımız da sahalarda centilmenliği kesinlikle elden bırakmamış ve bir futbolcuya yakılır şekilde hareketler sergilemişlerdir. Takımlarımıza başarılar diliyorum. Bizler her zaman takımlarımızın yanında olacak ve her zaman desteklerimizi vereceğiz” dedi.  


AKP Bursa Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi İsmet Su da kısa konuşmasında takımlara yeni futbol sezonunda başarılar dileyerek bugüne kadar takımlarımıza ayrım gözetmeksizin verdiğimiz destekler bundan sonra devam edecek” dedi.  Kurban kesilerek yapılan sezon açılışında Burgazspor başkanı Arif Bayrak futbolcuların alınlarına tek tek kurban kanından sürerek başarılar diledi.

Tarık ARSLAN/MUDANYA

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 26 Eylül 2011 11:08 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU