Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Pasaport Şube Güzelyalı ya Hizmet Vermeye Başladı.

Pasaport Şube Güzelyalı ya Hizmet Vermeye Başladı.

E-posta Yazdır PDF

Pasaport Şube GüzelyalıPasaport şube amirliği, Mudanya emniyet müdürlüğünde hizmet verirken Güzelyalı ya taşınarak hizmetlerine yeni yerinde vermeye başladı.

Mudanya emniyet müdürlüğü Güzelyalı hizmet binasında(Güzelyalı Polis Karakolu) hizmetlerine devam eden pasaport şube amirliği, trafik ve pasaport işlemlerinin ayrı binalarda hizmet vermesi sonucu ortaya çıkan işlem yavaşlığını hızlandırmak amacıyla trafik ve pasaport büro amirlikleri Güzelyalı da aynı binada hizmetlerine devam etmeye başladılar. 2 memur 1 baş komiser olarak pasaport şubesinde hizmet veriyor.


Vatandaşların daha hızlı ve seri bir şekilde hizmet almalarının amaçlandığını belirten Pasaport şube amiri baş komiser Levent Ceylan,” Bütün amacımız vatandaşlarımızın trafik ve pasaport işlemlerinin seri bir şekilde yapılabilmesi için trafik ve pasaport şubelerini aynı bina da topladık. Şimdi işlemler daha verimli sürdürülüyor.

Vatandaşların pasaport işlemlerini yaptırabilmeleri için 2 adet 6x5 ebadında biyometrik fotoğraf, T.C numaralı nüfus cüzdanlarıyla cüzdan bedellerinin ödendiğini gösteren belgeleriyle pasaport şube amirliğimize geldiklerinde müracaatlarını alıyoruz ve Ankara pasaport basım merkezinde basılıp hazırlanarak kişilerin adreslerine gönderilmektedir.

Adli makamların yurt dışına çıkmasında sakınca görülen vatandaşların dışında ki tüm vatandaşlar umuma mahsus pasaport talebinde bulunabilirler. Ayrıca pasaportla ilgili ayrıntılı bilgilere www.mudanya.pol.tr ‘den ulaşabildikleri gibi, www.e-pasaport.com ‘dan da pasaport işlemleri için randevu alabilirler” dedi.    
       

Tarık ARSLAN/MUDANYA

Son Güncelleme ( Perşembe, 29 Eylül 2011 17:10 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU