Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Kaldırım ve Parke Çalışmaları 10 Aydır Devam Ediyor.

Kaldırım ve Parke Çalışmaları 10 Aydır Devam Ediyor.

E-posta Yazdır PDF

Parke Çalışmaları Devam ediyorMudanya genelinde, ilçeye bağlı Güzelyalı, Has, Ülkü ve Bademli mahallelerinde 10 aya yakın bir zamandan bu yana aralıksız olarak parke ve tretuvar çalışmaları sürdürülüyor.


Belediye tarafından 10 ay önce 18 bin metre kare parke ile 15 bin metre tül bordür tretuvar imaları ve yapım ihalesi yapılmış ve çalışmalara başlanmıştı. Mudanya ilçe sınırları içinde ki cadde sokak ve mahalle aralarının yol yapım, tretuvar ve parke çalışmaları kapsamında Güzelyalı, Has, Ülkü ve Bademli mahallelerin de aynı çalışmalar aralıksız olarak sürdürülüyor. İhale bedeli 2011 yılı, 1 yıllık olarak yapıldı ve 524 bin 044 TL olan bölgenin tretuvar ve parke ve yol yapım çalışmaları konusunda, belediye fen işleri müdürü Adnan Sağlam,” Belediye olarak amacımız ilçemiz ve ilçe sınırlarımız içinde ki tüm yerleşim alanlarının düzenlenmesi amacıyla tamamen belediyemiz tarafından yapılan çalışmalarımız devam ediyor” dedi.


Mudanya belediye başkanı Hasan Aktürk,” 2011 yılı içinde yapılacak olan tretuvar, parke ve yol yapım çalışmaları yapılaşma olan bölgelerin olmazsa olmazları arasındadır. Bu işlemler ilçemizin ve şehirleşme açısından çok önem taşıyan bir çalışmadır. Asfalt sorunu kalmayan bölgelerin tüm tretuvar ve parke çalışmalarını tamamlamaya çalışıyoruz” dedi.
      

Tarık ARSLAN/MUDANYA

 

Son Güncelleme ( Salı, 04 Ekim 2011 20:06 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU