Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Cumhuriyet Filmi Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde Gösterildi.

Cumhuriyet Filmi Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde Gösterildi.

E-posta Yazdır PDF

Cumhuriyet Filmi Uğur Mumcu Kültür Merkezinde gösterildiMudanya Mütarekesi 3. Geleneksel Barış Festivali etkinlikleri kapsamında, yönetmenliğini Ziya Öztan’ın yaptığı ve başrollerde Rutkay Aziz, Savaş Dinçel ve Hülya Aksular’ın oynadığı, “Cumhuriyet” filmi, Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde gösterildi.

Mudanya Mütarekesi 3. Geleneksel Barış Festivali tüm hızıyla sürüyor. Etkinlikler çerçevesinde, yönetmenliğini Ziya Öztan’ın yaptığı ve başrollerde Rutkay Aziz, Savaş Dinçel ve Hülya Aksular’ın oynadığı, “Cumhuriyet” filmi, Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde gösterildi. Türk Ulusunun giriştiği Kurtuluş Savaşı’nı konu alan film, katılımcılar tarafından ilgi ile izlendi.

Film gösterimine, Mudanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gülşen Dağlı, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. “Festivalin içeriğine uygun etkinlikleri organize etmeye gayret gösteriyoruz” diye konuşan Mudanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gülşen Dağlı, “Türkiye Cumhuriyeti’nin hangi şartlarda kurulduğunu en iyi şekilde anlatan yapıtlardan biri olan ‘Cumhuriyet’ filmi umarım gençlerimizin zihinlerinde yer edinmiştir” dedi.

 

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU