Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Özşimşir’den Sanat Müziği Ziyafeti

Özşimşir’den Sanat Müziği Ziyafeti

E-posta Yazdır PDF

Mehsem Özşimşir Mudanyalı Musıki severleri mest etti.Mudanya Mütarekesi 3. Geleneksel Barış Festivali’nin 2. günü, Mudanya Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu ve TRT Sanatçısı Mehsem Özşimşir Mütareke Meydanında bir konser verdi.

Mudanya Belediyesi’nin, Mütareke Antlaşmasının önemini aktarabilmek, Türk diplomasisinin zaferini canlı tutabilmek ve barışa vurgu yapmak adına organize ettiği, Mudanya Mütarekesi 3. Geleneksel Barış Festivali çeşitli etkinlikler ile devam ediyor. Mudanya Belediyesi Türk Sanat Müziği (TSM) Topluluğu’nun Şef Rüştü Şentürk eşliğinde verdiği konser Mütareke Meydanını dolduran Mudanyalılar tarafından ilgi ile izlendi.

Sanat Müziğinin sevilen parçalarını seslendiren TSM Topluluğunun mini konseri ardından sahne alan TRT Sanatçısı Mehsem Özşimşir, konsere katılanlara sanat müziği ziyafeti verdi.

Türk Sanat Müziği’nin Sultanı olarak anılan Özşimşir, Mudanya’ya hayran kaldığını dile getirdi. “Mudanya Belediyesi’nin organize ettiği bu anlamlı etkinlik sebebiyle Mudanya’da olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” diye konuşan Özşimşir, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’e teşekkür etti. Konser sonunda sanatçıya plaket takdim eden Mudanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Seçil Pınar İncecik, “Bizler tarihimizin bilincinde yetişmiş bir nesil oluşturmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Bu organizasyonların asıl hedefi zaferlerle dolu olan tarihimizi canlı tutabilmektir. Sanatçımıza davetimizi kabul edip bizleri şereflendirdiği için teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Son Güncelleme ( Cuma, 07 Ekim 2011 10:45 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU