Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Hülya Palademir Güven Tazeledi.

Hülya Palademir Güven Tazeledi.

E-posta Yazdır PDF

Hülya PalademirMudanya Belediyesi Düğün salonunda gerçekleştirilen Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mudanya İlçe Kadın Kolları 3. Olağan Kongresi’nde 400 delegeden 118 delege oy kullandı. Kongrede tek listeyle aday olan Hülya Palademir ve ekibi yeniden yönetime seçildiler.

Biri atama diğeri seçimle olmak üzere 3 yıldır İlçe Kadın Kolları Başkanlığını sürdüren Palademir 3. Olağan kongrenin sonunda güven tazeledi. Kongre Divan heyetinin seçilmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla birlikte söz alan Başkan Palademir partililere hitap etti. Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın vefat eden annelerine rahmet ve kendilerine başsağlığı dilekleriyle başladığı konuşmasına İlçe teşkilatı başkanlığı yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Palademir, “Siyasete hizmet bizler için gerçekten zor iş, çünkü bizler anneyiz, eşiz ve hizmet veren insanlarız, bu yüzden bu işlerin üstesinden gelmek fedakârlık istiyor. Ancak, biz kadınların arkasında görünmeyen kahramanlar var onlar sayesinde işlerimiz daha kolaylaşıyor. Siyasette bizde varız diye çıktığımız yolda hiçbir engel bizi yıldırmayacaktır, aksine güçlendirecektir. Kutlamakta olduğumuz Barış Haftasında gerçekleştirdiğimiz kongremiz Mudanya’mıza hayırlara vesile olmasını diliyor katılanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Kahveci, Bursa İl Başkan Yardımcısı Abdullah Duman, Başbakana taziyelerini bildirerek, AKP'nin yaptığı başarılı kongrelerine değindiler. Yapılmakta olan İlçe Kadın Kolları Kongresinin hayırlı olmasını, seçilecek olan yönetime başarılar dilediler.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kadın Kolları Kongresi KatılımcılarıBursa Milletvekili İsmet SU, “Mudanya İlçe Kadın Kollarının yaptığı başarılı çalışmalara değinerek, siyasette kadının öneminden bahsetti. Kendilerini Mecliste kadınlar hakkında iyileştirici ve yeni haklar kazandıracak çalışmalar içerisinde olduklarını ifade etti. Kongreye katılanlara teşekkür eden Su, kongrenin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Mudanya Kadın KollarıKonuşmalar sonunda yapılan seçimde, tek liste ile aday olan Hülya Palademir ve ekibi Mudanya İlçe Kadın Kollarına üçüncü kez seçildiler.

Kongreye Bursa Milletvekilleri İsmet Su, Önder Matlı, Mustafa Öztürk, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Başkan Yardımcıları Kartal Saldırış, Seçil Pınar İncecik, Bursa İl Başkan Yardımcısı Abdullah Duman, Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Kahveci,  AKP Parti Mudanya Belediyesi Meclis üyeleri, Siaysi parti kadın kolları temsilcileri ve partililer katıldı.

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 10 Ekim 2011 10:17 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU