Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya dan Van’a Deprem Yardımı

Mudanya dan Van’a Deprem Yardımı

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Kent Konseyi Van a yardım gönderdiMudanya Kent Konseyi Kadın Meclisi ile Türkiye Yardım Sevenler Derneği Mudanya Şubesi’nin, Van’daki depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında iki günde toplanılan 120 kolinin üzerindeki eşyalar PTT Mudanya Müdürlüğü aracılığıyla Van’a gönderildi.

PTT Kargo’nun tahsis ettiği biri kamyon olmak üzere iki ayrı kargo aracılığıyla Mudanya Kent Konseyi binası önünden yüklenen eşyalar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Mudanya Kent Konseyi Başkanı Soyer Kazancı, kışlık giyecek ve battaniye ile soba ve çeşitli malzemelerin yoğunlukta bulunduğu eşyaların tasnifinde görev alan Mudanya Hanımeli Pazarı’ndaki kadınlara ve Yardım Sevenler Derneği üyeleri ile Kadın Meclisi üyelerine teşekkür etti.

Eşyaların deprem bölgesine gönderilmesine vesile olan Mudanyalıların gösterdiği duyarlılığa ayrıca teşekkür eden Kazancı, kolilerin oluşumunda Korteks Satınalma Müdürü Recep Biricik ile PTT Mudanya Müdürü Ahmet Bal’ın da sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde katkı sağladığını belirtti. Kazancı, Van’daki depremde hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diledi.

 Yavuz GERÇEKÇİ

Son Güncelleme ( Çarşamba, 16 Kasım 2011 10:50 )  

Yorumlar  

 
0 #1 Ziyaretçi 02-11-2011 08:12
koli koli göndermek iyide bunları tasnifleyecek adam yok Van'da.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU