Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya SGK İşveren Hizmetleri'ne Başladı.

Mudanya SGK İşveren Hizmetleri'ne Başladı.

E-posta Yazdır PDF

SGK Merkez Müdürü Ali Tümtürk ve İşveren Hizmetleri Servis PersoneliMudanya'da Ömerbey Mahallesi Belediye Yeni İş Merkezi'nin 1. kat'ında 2009 yılında faaliyete geçen Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Merkezi, Kasım ayı itibariyle işveren işlemlerine başladı.

Mudanya’da iki yıldan beri faaliyet gösteren ve Bağ-Kur irtibatlı sağlık karnesi işlemlerinin yapıldığı SGK Mudanya Merkez Müdürlüğü, bünyesinde iki personelle oluşturduğu yeni birim ile işveren işlemlerine başladı. Mudanya'da 3 bin 685 işverenin bağlandığı birimle birlikte, Mudanya’daki merkez, sağlık faturaları ve emeklilik aylığının bağlanması haricindeki tüm işlemlerin yapılabilir hale getirildi.

Aynı zamanda Sosyal Güvenlik Denetmeni olan SGK Mudanya Merkez Müdürü Ali Tümtürk, vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden kurumlarının bürokrasinin azaltılarak işlemlerin hızlandırılması, verimliliğin arttırılarak hizmetleri yerinde sonuçlandırmayı hedeflediklerini söyledi. Müdür Tümtürk, bu amaçla Mudanya’da faaliyette bulunan SGK Merkezi’nin mevcut işyerleri ile yeni kurulacaklara ilişkin tescil işlemleri, hizmet kayıtları, e bildirge başvuru işlemleri, eleltronik ortam borcu yoktur aktivasyon işlemleri, aktarma işlemleri, borcu yoktur yazıları, iskan yazıları, teminat iade yazısı, teşfik uygulamaları,  prim tahakkuk ve yapılandırma işlemleri ve sigortalı işe giriş ve çıkış işlemleri yapmaya başladığını duyurdu. 

Yeni Hizmete Başlayan Servisin Sorumlusu Muhammed Çavdar, servis personelleri ise Yasemin Can ve Tuğba Aktal.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 02 Kasım 2011 19:56 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU