Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya Belediyesi Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası

Mudanya Belediyesi Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası

E-posta Yazdır PDF

Turnuvanın başarılı takımları Mudanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün bu yıl 3. cüsünü düzenlediği ‘’29 Ekim Cumhuriyet Kupası’’ Birimler Arası Halı Saha Turnuvası’nda şampiyon Park ve Bahçeler Müdürlüğü oldu.

24 Ekim – 18 Kasım tarihleri arasında oynanan turnuvaya; Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Zabıta Amirliği, Temizlik İşleri Müdürlüğü, İmar Müdürlüğü, Mali İşler ve Fen İşleri Müdürlüğü katıldı.


Dostluğun, centilmenliğin, birlik ve beraberliğin yaşandığı maçlar büyük bir çekişmeye de sahne oldu. Oynanan maçlar sonunda, tüm karşılaşmaları kazanan Park ve Bahçeler Müdürlüğü 18 puanla turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuva da 15 puanla Fen İşleri Müdürlüğü 2 ci olurken, 3. sırada ise 12 puanla Zabıta Amirliği yer aldı. Turnuvanın Gol Kral’ı ise Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden Gürkan Özden oldu.


Mudanya belediye başkanı Hasan Aktürk turnuvayla ilgili olarak,” Belediyemiz birimleri arasında düzenlediğimiz 29 Ekim Cumhuriyet Kupası halı saha futbol turnuvasında tüm takımlar dostluk arkadaşlık ve centilmence mücadele ederek 29 Ekim Cumhuriyet bayramına yakışır karşılaşmalar yaptılar. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi” Ben sporcunun dürüst ve ahlaklısını severim” sözü bizim karşılaşmalarda sergilenmiştir. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan törenle dereceye giren takımlarımıza madalya ve kupaları verilecek. Bu tür turnuvalarımız bundan sonra da geleneksel olarak düzenlenecek” dedi.

'Belediye Birimler arası Futbol Turnuva tamamlandı
Turnuva da şampiyon olan Mudanya belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü H. Basri Günbey’de,”  Belediye olarak düzenlediğimiz turnuvada centilmence mücadele ederek şampiyonluk ipini göğüsledik. Takımların hepsi Cumhuriyet’e yakışır bir şekilde mücadele ettiler” dedi.
Turnuvanın son maçında şampiyonluğunu ilan eden park ve bahçeler müdürlüğü tarafından havayi fişekler ve kom pitiler atıldı ve tüm takım oyuncularına baklava ziyafeti çekildi.

Tarık ARSLAN/MUDANYA/ 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Pazartesi, 21 Kasım 2011 09:31 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU