Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya Emniyeti Yol Kontrol Uygulaması

Mudanya Emniyeti Yol Kontrol Uygulaması

E-posta Yazdır PDF

Trafik Yol Kontrol UygulamasıMudanya ilçe emniyet müdürlüğü trafik şube ekiplerinin ilçenin muhtelif bölgelerinde ki yol kontrol uygulamaları devam ediyor.

Yapılan uygulamada araç sürücülerinin belgeleri, emniyet kemeri, araç belgelerine ve kırmızı ışık ihlali yapan sürücülere karşı emniyetin uygulamalarının devam edeceği belirtildi.

Mudanya ilçe emniyet müdürlüğü trafik şube amiri Baş komiser Levent Ceylan yaptığı açıklamada,” Emniyet olarak ilçemizin muhtelif bölgelerinde değişik saatler içinde yol kontrol uygulamalarımızı yapıyoruz. Emniyet olarak amacımız araç sürücülerinin trafik kurallarına harfiyen uymaları, evlerine ailelerine sağlıklı olarak dönmeleridir. Alkollü olarak araç kullanmamaları konularında da araç sürücülerimizi uyarıyoruz. Uygulamalarımız devam edecek” dedi.

Mudanya ilçe emniyet müdürü Ercan Tilki de açıklamasında,” Araç sürücülerimizin ailelerini düşünerek hareket etmelerini istiyoruz. Araçlarının tüm belgelerinin eksiksiz olmasına, emniyet kemeri kullanmaya özen göstermelerine, trafik ışık ve trafik kurallarına uymalarını istiyoruz” dedi.
       

Tarık ARSLAN/MUDANYA

 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Çarşamba, 30 Kasım 2011 15:37 )  

Yorumlar  

 
+2 #1 Ziyaretçi 01-12-2011 21:17
Çok güzel uygulamalar...geçen senede 5 tane arabaya güzelyalı kavşağında kırmızı ışıkta geçtiler diye ceza yazılmış şeklinde haber çıkmıştı.... bursadan mudanya ya gelirken güzelyalı benzinliklere gelen süratli arabalar ne olacak...özellikle hastanenin arasına...kurtuluş ekmek fırının arasına ve sola giriş olmayan diğer aralara park eden araçlara ne olacak...okulla topsahasından yukarı çıkan yolda ters şeritten yukarı gidenler ne olacak...bide yine çıkan haberlerinizde üst geçit yerine karşıya yaya olarak geçenlere ne olacak ( caydırıcı olarak ceza kesilemez mi....bursa da bu uygulamalar zamanın da olmuştu....iyi görevler...
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU