Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya Polis Gücü Hentbol Takımının Hedefi Şampiyonluk

Mudanya Polis Gücü Hentbol Takımının Hedefi Şampiyonluk

E-posta Yazdır PDF

Polis Gücü Hentbol Takımı2011- 2012 sezonunda Bursa ve diğer iller arasında yapılacak olan müsabakalara hazırlanan Mudanya Polis Gücü Spor Kulübü 70 sporcusu ile çalışmalarını İlçe kapalı spor salonunda aralıksız sürdürüyor.

Kulübün amacı doğrultusunda, spor yapmak ve hentbol oynamak isteyen çocuklara her türlü desteği vererek, onları spora yönlendirerek okul-kulüp-aile işbirliği ile birlikte karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde çocukları spor aktivitelerinin içine çekmek olarak açıklayan Hentbol hocası Hüsamettin Güner açıklamasında,”

2011- 2012 SEZONUNDA İLÇEYİ TEMSİL EDECEK YAŞ KATEGORİSİ Oyuncularımız yıldızlar Erkekler kategorisinde 1996- 1997 doğumlularda, Küçük Erkekler kategorisinde 1998- 1999 doğumlularda;
Minik Erkekler kategorisinde 2000- 2001 doğumlularda ise A ve B iki takım halinde müsabakalarda yer alacaklar.

HEDEF ŞAMPİYONLUK;

Polis Gücü Minikler Hentbol TakımıBu yıl Kulüp olarak Yıldızlar kategorisinde ilk defa kendi yaş grupları ile mücadele edecek olan takımımızdan 3 sporcumuzun Milli Takıma davet edilmeleri bizleri gururlandırmıştır. Bu yaş grubunda hedefimizde ilk olarak Bursa Şampiyonluğu, ardından Türkiye Şampiyonası Yarıfinallerinden tür atlayarak Türkiye Şampiyonasına katılmaktır. Alt yapıda ise çalışmalarımıza ara vermeyerek küçük yaştaki çocuklara yönelik olarak ücretsiz Kış okulları ve Yaz okulları adı altında hentbol kursları açılmaya devam edilecektir. Çocuklardan hiçbir ücret alınmayarak bu kurslara katılanlara Forma, Şort, Çanta kulübümüz tarafından ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Yine geçen yıl düzenlemiş olduğumuz mini hentbol şenliği turnuvası çocuklara yönelik düzenlenecektir. Hentbol takımları her yıl olduğu gibi ilçe takımı olarak Bursa ilini temsilen en iyi şekilde il dışında temsil edecektir, çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor” dedi.

Tarık ARSLAN/MUDANYA

 

www.radyopoyraz.com  www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Salı, 06 Aralık 2011 21:25 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU