Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya Belediyesi Morg'lu Cenaze Aracını Hizmete Aldı.

Mudanya Belediyesi Morg'lu Cenaze Aracını Hizmete Aldı.

E-posta Yazdır PDF

Hizmete alınan araçlarMudanya Belediyesi 15 Bin Tl'ye mal ettiği Morglu Cenaze Yıkama Aracı hizmete girdi. Araç ücretsiz hizmet verecek.

 

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Başkan Yardımcıları Seçil Pınar İncecik ve Dr. Kartal Saldırış jeneratörlü ve sıcak su imkanı sunan aracı inceledi. Mudanya ve bağlı köylerine hizmet verecek olan aracın karolaj işlemlerinin Tekirdağ’da yapıldığını söyleyen Aktürk, “Bu tür araçların 75 Bin TL civarında maliyeti var. Biz 15 Bin TL’ye mal ettik” diye konuştu.

Seçim döneminde sözü verilen aracın tamamen ücretsiz olduğunu ve belediye hizmeti olduğunu belirten, Aktürk, “Bu aracımız, hiçbir bölge ve insan ayrımı yapmadan Mudanya, Güzelyalı ve tüm mahalle ve köylerimizde ki vatandaşlarımızın hizmetindedir. Hiçbir ücret ödemeden kaybettiklerine son vazifelerini bu aracımızla sağlıklı olarak yapabilirler. Bu aracımız bizlerin seçim döneminde halkımıza verdiğimiz bir sözdü bunu yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Allah kimseye yakınlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşanmasın ancak böyle bir araca da ihtiyaç bulunuyordu. Son derece modern, klimalı, soğutma sistemli ve seyyar morg olarak da vazife görecek aracımız da son sistem jeneratör de bulunmaktadır. ” dedi.
      

 Tarık ARSLAN/Mudanya 

www.radyopoyraz.com  www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Cumartesi, 24 Aralık 2011 23:01 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU