Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi Mütareke Spor'dan Öğretmenler Günü Kutlaması

Mütareke Spor'dan Öğretmenler Günü Kutlaması

E-posta Yazdır PDF

mudanya gen tr

1922 Mütarekespor yönetimi Başkanı Fatih Pulat Mudanya Mütareke İlköğretim Okulu öğretmenler günü etkinliğine katılarak  öğretmenleri tek tek kutlayarak öğretmenlere çeşitli hediyeler verdi.

Etkinliğe Kulüp başkanı Fatih Pulat'ın yanısıra Başkan Yardımcısı Yusuf Akbulut, Kulüp Sekreteri Nilgin Akengin, Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Güngör ve Hasan Hüseyin Bozkurt ta katıldılar.

Mütareke İlköğretim Okulu düzenlediği öğretmenler günü etkinliğine konuk olan 1922 Mütarekespor yönetimi Başkan fatih Pulat ile birlikte öğretmenlerin gününü kutlayarak kendilerine karanfil ve Mütarekespor kulübü logolu ve içinde öğretmenlere hitaben yazılmış bir mesajla birlikte 2013 ajandası hediye ettiler.

1922 Mütarekespor Kulüp Başkanı Fatih PulatPulat öğretmenlerin toplumdaki önemine vurgu yaptıktan sonra kendileri için hazırlanan hediyeleri takdim etti.

Pulat'ın ajanda içinde bulunan özel mesajını  Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün "....Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet henüz millet namını almak yeteneğini elde edememiştir. Ona alâlâde bir kütle denir, millet denmez...." sözüyle noktaladı.

 

 

Etkinlikteki konuşmasında ise Pulat, “okul yıllarımdaki heyecana geri döndüm, bende Mudanya’daki bu sıralardan geçmiş eski bir öğrenci olarak, bin bir zorluklara göğüs gererek vatana millete faydalı nesiller yetiştirmek adına giriştiğiniz bu meşakkatli vazifenizde sizlere sonsuz saygı duyuyor, öğretmenler gününüzü kutlar başarılar dilerim” dedi.

mudanya gen tr

Okul Müdürü Metin Sarıtaş kendilerine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Mütarekespor Kulübü Başkanı Fatih Pulat ve yönetimine teşekkür etti.

Müdürle görüşen pulat okulun ihtiyaçları hakkında kendisinden bilgi alarak güçleri nispetinde bu konuda da okula yardım etmek istediklerini söyledi. Kosova’dan davet aldıklarını açıklayan Pulat, Kosova’ya 10 adet elektrikli engelli arabası götürerek buradaki ihtiyaç sahiplerine hediye edeceklerini, kendilerine gösterilen bir futbol kulübüyle kardeş kulüp olarak sportif hediyeler vereceklerini söyledi.

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 26 Kasım 2012 21:13 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU