Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi MUDANYALI TAEKWONDOCULAR ÇANAKKALE'DE

MUDANYALI TAEKWONDOCULAR ÇANAKKALE'DE

E-posta Yazdır PDF

mudanya gen tr

21.Geleneksel Merhum Yusuf Altunışık Taekwondo Şampiyonası Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Taekwondo İl Spor Temsilciliğinin birlikte organize ettiği ve 25.11.2012 tarihinde Çanakkale Anafartalar spor salonunda yapıldı. Mudanya Gençlik Spor Kulübü, bu şampiyonaya Antrenör Hasan Torun nezaretinde Minik-Yıldız ve Gençlerden oluşan 15 sporcudan  oluşan takım ile katıldı.

Şampiyonaya Bursa’dan sadece Mudanya Gençlik Spor Kulübü Taekwondo Takımı katılmış  olup ayrıca Balıkesir,Kocaeli,Tekirdağ,Kırklareli,Manisa,Edirne ve ev sahibi Ç.kale’den ve ilçelerinden olmak üzere 14 kulüp sporcuları yarıştı.

Sabah saatlerinden itibaren 3 tatamide yapılan müsabakalar sonucunda Mudanya G.S.K Taekwondo Takımı sporcuları 2 Gümüş, 5 Bronz madalya ile şampiyonayı tamamladılar.
Antrenör Hasan Torun şampiyona ile ilgili olarak, “ bu şampiyona Çanakkale'de ilk Taekwondo’yu başlatan merhum hocamız Yusuf Altunışık adına düzenlendi ve bu yıl 21.cisi organize edildi. Şampiyonaya yeni ve minik sporcularımızın ağırlıkta olduğu bir takımla katıldık . Amacımız sporcularımızın müsabaka  tecrübelerini artırmak ve teknik kapasitelerini görmekti. Yoğun geçen bir gün sonunda sporcularımız bizi en iyi şekilde temsil ettiler ve toplam 7 madalya kazandılar. Takımımızı kutluyorum. Ayrıca şampiyonaya katılmamızda bize desteklerini eksik etmeyen başta Belediye Başkanımız Hasan Aktürk olmak üzere Bşk. Yrd Seçil Pınar İncecik’e ve diğer görevli personele teşekkür ediyoruz.
      

 Tarık ARSLAN/MUDANYA 

Son Güncelleme ( Salı, 27 Kasım 2012 22:23 )  

Yorumlar  

 
0 #1 Cevdet ADIBELLİ 04-12-2012 12:17
Hasan hocam tebrik ederiz. Madalyaların altın olmasını bekliyoruz. Başarılar.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU