Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi Mudanya Belediyesi Mudanyalılara Aşure İkram Etti.

Mudanya Belediyesi Mudanyalılara Aşure İkram Etti.

E-posta Yazdır PDF

Aktürk Aşure ikram ederkenMuharrem ayı nedeniyle kurum ve kuruluşlar ile özel teşebbüsler vatandaşlara bol bol aşure dağıtımını gerçekleştiriyor.

Bu amaçla Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk ilçede ki ve Güzelyalı mahallesinde ki camilerde Cuma namazı çıkışında vatandaşlara aşure dağıttı, yarım saat içinde cami önlerinde hazırlanan stantlarda camiden çıkan cemaatlere ve ilçe halkına dağıtılan ve hazır olarak getirilen 3 bin aşure paketi tükendi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği aşure dağıtımında, belediye başkanı Aktürk vatandaşlarla tek tek sohbet edip hatır sorarken bir taraftan da aşurelerini ikram etti.

Belediye başkanı Aktürk," Mübarek Muharrem ayı nedeniyle belediye olarak hazırlattığımız paketler halinde ki aşureleri vatandaşlarımıza ikram da bulunduk. Vatandaşlarımızla birlikte olmak ve onlara aşure dağıtmaktan büyük mutluluk duydum. Mudanya belediye olarak geleneksel hale getirdiğimiz Muharrem ayında aşure ikramımız bundan sonra devam edecek" dedi. 

 

Son Güncelleme ( Pazar, 02 Aralık 2012 21:18 )  

Yorumlar  

 
-4 #1 Mudanyalı 03-12-2012 20:05
Geçmiş dönemlerdeki başkanlar sokağa dahi çıkmazdı vatandaşla bütünleşmek için. Şuanki belediye başkanımız hasan beyin gerçkten halkın içinde olması çok güzel.
 
 
-1 #2 Kerem 04-12-2012 09:46
Alıntılandı Mudanyalı:
Geçmiş dönemlerdeki başkanlar sokağa dahi çıkmazdı vatandaşla bütünleşmek için. Şuanki belediye başkanımız hasan beyin gerçkten halkın içinde olması çok güzel.

Yağcılığın böylesine pes. El insaf Erol Demirhisar halkla çok daha fazla iç içeydi en azından belediyeye her sabah sahilden yürürü herkesle selamlaşırdı. Kiralık Mercedeslerle usulca belediyeye sızmazdı. İnanmayan eski gazetelere internet arşivlerine baksın taratsın. Onun içindriki partisiz girdiği seçimlerde demirhisar sadece 150 oyla belediyeyi Ülkü köyün akp ye kaymasıyla kaybetti oh olsun Ülkü köyde boyunun ölüçüsünü aldı.
 
 
+2 #3 saduka 04-12-2012 09:58
hasan aktürk yeniden aday olacak galiba sakaklara çıkmaya başlamış ....) yemezlerrrrr
 
 
0 #4 Realist 04-12-2012 19:52
şu mudanyayı anlamak ne zor......belediye başkanları sokağa çıkıyor mu , çıkmıyor mu....bahsedilen 2 belediye başkanı ile nerdeyse 25 yıl geçti...ortada elle tutulur hizmet namına ne var, ne yok...onun tartışılması gerekirken, yok o aşure dağıttı, bu sahilden yürüdü.....ne zaman iş yapma cevvalliğini ön planda tutarak belediye başkanı seçecez bu memlekette
 
 
-1 #5 isimsiz kahraman : 04-12-2012 20:34
Alıntılandı saduka:
hasan aktürk yeniden aday olacak galiba sakaklara çıkmaya başlamış ....) yemezlerrrrr

aktük ve ekib çok berbat heralde meydanlarda hiç ilgi görmüceklerdir
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU