Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi Bayan Esnaflar CHP Kadın Kollarının Kahvaltısında Buluştu.

Bayan Esnaflar CHP Kadın Kollarının Kahvaltısında Buluştu.

E-posta Yazdır PDF

Sevtap Esen başkanlığında faaliyetlerine devam eden Cumhuriyet Halk Partsisi (CHP) Mudanya Kadın Kolları Mudanya’daki bayan esnaflarla beraber kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıya CHP ilçe başkanı Rüştü Cozlan da katılarak bayan esnafların dertlerini dinledi, sorunları hakkında bayan esnaflardan aldı. Mudanyalı bayan esnafların kahvaltılı buluşmaya gösterdikleri ilgiden memnun olan Sevtap Esen "Kadın kollarımız ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım ile ilçe yönetim kurulundaki arkadaşlarımın destekleriyle gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğimize katılım sağlayarak bizleri sevindiren Mudanya’daki bayan esnaflarımıza partim adına teşekkürlerimizi iletiyorum. Bu etkinliklerimizin devam edeceğini ve Mudanya’mızın sorunlarına kadın elinin değmesinin önemini her etkinliğimizde anlatıp, artık Mudanya’daki siyasette biz kadınların da söz sahibi olmasını sağlayacağız. dedi.

Mudanyalı bayan esnaflar CHP Kadın Kolları Kahvaltısında Buluştu

"Sorunların çözüme ulaşması için çabalarımızı arttıracağız." diye sözlerine devam eden CHP Mudanya Kadın Kolları Başkanı Sevtap Esen "Herkesin çok yakından bildiği gibi Mudanya’mızda son zamanlarda hızla açılan ve açılması planlanan büyük alışveriş marketlerinin Mudanya’daki esnafımıza vereceği zararı görmezden gelemeyiz. Bu esnafımız yok edilirse, onlarla beraber o esnafların aileleri de işsizlik ve getireceği sıkıntılarla yok olacaktır. O ailelerin özellikle çocukları bu sıkıntının en çok zararını çekenler olacaktır. Buradan yönetim kademesindeki herkesi bu sorunların çözüme kavuşturulması için göreve davet ediyoruz. Gelin bu sıkıntılara çözümü hep beraber üretelim.

Mudanya’da açılışına müsaade ettiğiniz, örneğin Mudanya’nın geçmişinin izlerinin çıktığı alana yapılmasına müsaade ettiğiniz o alışveriş merkezinin, Mudanya halkında uyandırdığı tepki acaba sizlere bir şey ifade ediyor mu? Hemen yanına yapılması planlanan LPG dolum istasyonu acaba içinize gerçekten siniyor mu?
Bu Mudanya halkının içine sinmiyor. Tabi halkın isteği ve düşüncesi sizce önemliyse?" dedi.

Son Güncelleme ( Cuma, 21 Aralık 2012 21:32 )  

Yorumlar  

 
+7 #1 Mustafa Kartal 21-12-2012 22:11
Güzel bir etkinlikte yalnız aklıma takılan şu ben bu resimde esnaf görmedim partiye ziyarete gitiğimde orda olan kadınlar bura da sakın LAY LAY LOM olmasın Dolu çalışmalar yapın boş işlerle uğraşmayın resimlere poz vermeyle bu işler olmaz olmaz.
 
 
-6 #2 Mudanyalı 22-12-2012 22:04
Bende esnafım........... diye başlayan yorumunuzun içeriği adınızı ve soyadınızı yazmanızı gerektirecek bir içerik taşıdığından yayınlanmamıştı r. Lütfen ilgili yorumunuzu eğer yorumunuzdaki gibi bir durum söz konusuysa ad soyad ve telefonunuzu yazarak tekrar yapınız.

Her ne kadar yapılan yorumların sorumluluğu size ait olsa da bende esnafım hemde aynı gruptanım ama.... şöyle oldu gibi ifadeler yer alan fakat açık isminizi bile yazma cesareti gösteremediğini z yorumlarınızla kimseyi zan altında bırakmanıza habercilik anlayışımız izin vermiyor. Anlayışınız için teşekkürler. mudanya.gen.tr
 
 
0 #3 cihan öztürk 27-12-2012 18:48
ben yorumumu öncelikle mustafa kartal beye yapmak istiyorum (tabi ismi takma değilse ) yorumu için ne diyeceğimi bilmiyorum veya yanıt vermek ne derece uygun fakat bu ve buna benzer gereksiz ve hiç kimseye fayda sağlamıyan yorumlar yanlış diye düşünüyorum her etkinlik yararldır bır defa bunu belirteyim ayrıca esnaflar tarafından taktirle karşılandık bunun dışında mustafa beyi partiye davet edeyim buyursun gelsin geldiğini söylüyor fakat ben sanırım karşılaşmadım bir fotoğraf karesiyle nasıl böyle düşünülür doğrusu merak ediyorum bunun dışında şayet chpli bir bey se daha da ayıplarım çünkü gerçek chp kimliği taşıyan bir kişi böyle herkeze açık bir yerde partisine bu şekil yorum yapmaz ayrıca bir partili sosyal paylaşım sitesinde eğer partisiyle ilgili olumsuz şeyler yazıyorsa ben o kişinin partiye bağlılığından şüphe ederim yanlış gördüğünüz her ne var ise lütfen parti içinde çözmlensin bu tarz şeyler son dedece çirkindir.Biz parti olarak son derece iyi şeyler yapıyoruz ve yararlı şeylere imza atıyoruz karşımızda değil yanımızda olun ki bir bütün olalım saygılarımla
 
 
0 #4 MUSTAFA 28-12-2012 22:13
ikigün olmuş partiye geleli ahkam mı kesiyorsunuz CİHAN HANIM...... daha önceleri neredeydiniz sizden öğrenecek değiliz particiliği siz gidip yakalığınız yapın ona buna. eleştrilere açık olun eleştrilere elli defa partideki arkadaşlara ve size söyledim ama siz kendi havanızdan tabii anlamak istemiyorsunuz bütünleştrici birleştrici olun ayrıştırıcı olmayın diye ama görünen köy kılavuz istemez tabii kılavuzu karga olanında sonu belli zaten bir sen bir gölge kadın kolu başkanı olan o zat cevaplıyor bu kadar tahammülsüz olmayın
 
 
+2 #5 cihan öztürk 30-12-2012 16:41
mustafa kartal size söyliyecek laf bulamıyorum bu son yazışım olacak, sanırım insanların karşı karşıya gelecek durumları olmadığı için bu tarz yollara baş vuruyorlar ben sizin ve sizin gibi düşünenlere ayıracak zamanım yok siz bu tarz yorumlarınızı yapmaya devam edin
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU